Künye

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Magazin Gündemi

. . .

İÇERİK EDİTÖRLERİ
Kadir ÖZDEMİR
Zeynep BEKYOL
Arda TUNAHAN

. . .

GECE EDİTÖRÜ
Emin ERŞİRİN

. . .

REKLAM / Advertising
aftunahan@gmail.com

. . .

HUKUK 
hukuk@magazingundemi.com

. . .

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri ve makaleleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@magazingundemi.com

. . .

 SİSTEM BİLGİSİ
ALTYAPI / TEMA: WordPress 5.x.x – Lite SEO-X
TASARIM: Furkan TUNAHAN

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

. . .

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – magazingundemi.com‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. magazingundemi.com’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, magazingundemi.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2019 magazingundemi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları magazingundemi.com’e aittir. magazingundemi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar magazingundemi.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

magazingundemi.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. magazingundemi.com’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.