Magazin

Yürüyoruz di’ mi? We Are The Walkers’ın yeni manifesto filmi yayında!

We Are The Walkers, korkmadan kendi yolunda yürüyenleri odağına aldığı yeni reklam filmi ile herkesi yürümeye davet ediyor. 4129 Grey imzalı film boyunca, kameranın takip ettiği Hazar Ergüçlü’yü, ikonik şapkası ve kendinden emin adımlarıyla yürürken görüyoruz. Film, her yeni sahnede seyirciyi şaşırtmayı başaran bir konuya değiniyor. “Walkers” olmanın; durmadan devam etmek, yeni yollar denemek ve asla vazgeçmemek olduğunu vurgulayan filmde, dikkat çekici sahneler ve farklı stillerdeki şapkalar ön plana çıkıyor. İç içe geçen sahneler, “şapka” simgesi üzerinden; sınırlardan, duvarlardan, cam tavanlardan, ön yargılardan uzak kendi hikayelerini yaşamak ve bu hikayeleri cesurca anlatmak isteyen herkese harekete geçmek için açık bir davet yapıyor: “Yürüyoruz di’ mi?”.

 

Riders’ın prodüksiyonunu üstlendiği, manifesto niteliğindeki filmin yönetmen koltuğunda Hami Özkan oturuyor. “Yürüyoruz di’ mi?” çağrısıyla harekete davet eden film, dinamik kurgusu, sade ama estetik evreni, sahneden sahneye geçişlerdeki ritim ve kullanılan sinematografik öğelerin yanı sıra baş roldeki güçlü kadın karakteri, kişiye ve topluma dair değindiği cesur konularla dikkat çekiyor.

 

Filmin çekiminde dansçılar ve oyuncular dahil 200 kişilik bir ekip çalıştı. Filmde kullanılan ikonik şapkalar, özel tasarım ekibi tarafından her sahnenin duygu öğeleri ve konseptine göre teker teker yaratıldı. Post prodüksiyonu, ses ve miksajı ABT stüdyolarında yapılan filmin müziği için ise 3K1A ekibiyle çalışıldı.

 

We Are The Walkers ile hikayemiz durmadan devam ediyor.

Yürüyoruz di’ mi?