Gündem

Probull Investments Giriş Nasıl Yapılır?

İşlemlerin yapılması esnasında kullanılacak ödemede, kimlik doğrulamada ve müşteri panelinde kendi hizmetlerini kullanan ve bilgi güvenliğini maksimum seviyede koruyan Probulinvestments firması giriş, probullinvestments.com adresinden yapılıyor. Platformda yeni hesap oluşturmak isteyen yatırımcılar, siteye girilmesinin ardından, bir hesap oluşturmak için “hesap oluştur” butonuna tıklayarak istenen bilgiler doğrultusunda yeni hesap oluşturma işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Gerekli belgelerin sisteme yüklenip onaylanmasının ardından yatırımcılar, 7 gün 24 saat farklı 10 ödeme yöntemi ile para yatırabiliyor. Aynı şekilde bu 10 faklı ödeme yöntemi yatırımcıların para çekmelerini de mümkün kılıyor.

Yatırımlarını zengin Probullinvestments yatırım yelpazesinde yönetmek isteyen yatırımcılar sitenin MT5 platformundan bu işlemi gerçekleştirebiliyor.  Hesabı olan üyeler, sitenin üstünde bulunan “Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra e-mail ve şifrelerini yazarak siteye girebiliyor.

Probull investments Firmasının Aktif Kullanıcı Sayısı Gün Geçtikçe Artıyor

probull firması güvenilir mi? sorusuna en güzel cevabı, birçok ülkede gösterdiği başarılı faaliyetler sayesinde, aktif kullanıcı sayısını gün geçtikçe artırması veriyor. Kayıtlarının ücretsiz olduğu Probullinvestments firmasında yapılacak yatırım miktarının minimum 100 dolar olması gerekiyor. Üyelerin yatırdıkları paranın iki veya üç kata çıkma ihtimali oluyor.

Yatırımcılar, gerek firma giriş işlemleri olsun gerek Probullinvestments para yatırma işlemleri olsun herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor. Üyelerinden gelen herhangi bir sorun veya şikâyet karşısında firma, bunlara zaman kaybetmeden çözüm üretmesi ile dikkat çekiyor.

Arzu eden kullanıcısına yatırım danışmanlığı hizmeti de sunan Probullinvestments firması, aynı zamanda Forex market stratejileri, temel analiz eğitimi, Kripto para ticareti, kaldıraç para sistemi ve daha fazlası hakkında eğitim de veriyor.

Probull investments Üyelerinin Hesap Güvenliğini Artırıyor

Probullinvestments firması, kimlik doğrulama yöntemi ile kullanıcılarının hesap güvenliğini artırıyor. Bu kimlik doğrulama yöntemi adımlarının mutlaka tamamlanması gerekiyor. Kimlik doğrulanmadan ne para yatırma ne de para çekme işlemi yapılabiliyor. Kimlik doğrulama için sitenin, kimlik doğrulama bölümünden gerekli bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gerekiyor.

Kullanıcı hesabına birde çok IP adresinden giriş yapıldığı tespit edildiğinde firma, bu durumu şüpheli olarak algılıyor. Hesap güvenliği ve müşteri varlığını korumak adına üyenin Probullinvestments para çekim işlemelerini geçici bir süre askıya alıyor.