Magazin

Erenköy Brıtısh Culture Kurucusu Ece Bahar Ünal’ın başarısı ödül ile taçlandı.

Başarılı iş kadını Gizem Deniz Kirişçi tarafından düzenlenen ve sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’un yaptığı Altın Boğaz Ödülleri İstanbul’un gözde mekanlarından biri olan Portax’ta yapıldı.


Sanat, iş, cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katıldığı Altın Boğaz Ödülleri’nde yılın en başarılı “Yabancı Dil Okulu ve Kurucusu” ödülü Erenköy British Culture kurucusu genç iş kadını ve girişimci Ece Bahar Ünal’ın oldu.

Ece Bahar Ünal gecede şıklığı ve zarafetiyle göz kamaştırırken dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Genç girişimci iş insanı Ece Bahar Ünal yabancı dil okulu sektörüne bambaşka bir boyut katarak çıtayı yükseltmesinin onurunu yaşarken yaptığı kısa açıklamada “ Amacımız toplumuzda daha çok insanın başka bir dili bilmesini sağlamaktı. Ve bu yolda klişeleşmiş yabancı dil okullarından daha farklı bir eğitimle, daha kolay ve çabuk şekilde yabancı dil öğrenme konusunda yardımcı olmuş olmaktan dolayı büyük bir onur duyuyorum” diyerek duygularını ifade etti. Salonda Büyük alkış toplayan Ece Bahar Ünal geceye damgasını vurdu. Yakın zamanda yeni girişimleriyle büyük hedefleri olduğunuda belirten Ece Bahar Ünal izleyicide büyük merak uyandırdı.

Genç girişimci Ece Bahar Ünal’ın ödül aldığı gecede Müjdat Gezen , İlyas Salman , Cem belevi , betül demir , Çiğdem Tunç , Oryantal Didem , Ege , Hakan Peker , Bilal Hancı , Rahmi Özkan , Seyhan soylu , Zahide yetiş , Bülent Emrah Parlak , Hülya Polat , Aşkım Kapışmak , Mahmut Tuncer gibi isimlerde ödüllerini aldı.